O mnie

Nazywam się Łukasz Modrzejewski, co już pewnie zostało przez Ciebie zauważone. Interesuję się muzyką, dźwiękiem, a także produkcją muzyczną, fotografią i literaturą.
Jestem twórcą około 30 projektów graficznych do różnych wydawnictw muzycznych, w 2006 roku powołałem do życia mały, niezależny label muzyczny Larch Records. W 2005 roku wraz z Adamem Mańkowskim byłem twórcą ambientowego projektu muzycznego o nazwie Insomnia. Dwa lata później wspólnie stworzyliśmy grupę Extreme Agony. W lutym 2010 roku został wydany pierwszy album Extreme Agony zatytułowany "Grains". W październiku tego samego roku, po raz pierwszy od pięciu lat nagrałem wspólny album z Insomnią zatytułowany "Places". W grudniu 2011 powróciliśmy albumem "Shadows and Mists". Początkowo album wydaliśmy własnymi środkami w ograniczonym nakładzie jednakże wiosną 2013 roku ukaże się jego druga edycja w niemieckim labelu Legacy Records.
Zajmuję się też pisaniem różnych tekstów muzycznych, recenzji i felietonów. Moje publikacje można znaleźć m.in. na stronach Artrocka gdzie jestem jednym z redaktorów. Latem/jesienią 2013 roku planuję wydać kolejny album Extreme Agony zatytułowany "2.0".

ŁM

Serdecznie zapraszam także na swoją stronę internetową:
modrzejewski.ovh.org